advertise


درباره شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی

گروه تولیدی صنعتی الیاس بتن با مدیریت مهندس الیاس محمودی نیا از سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی کامبوزیا در مساحت ۱۰۰۰۰متر مربع فعالیت خود را در حوزه تولید بتن آماده،دیوار پیش ساخته بتنی ،جدول بتنی،نیوجرسی بتنی،باکس کالورت در سراسر کشور شروع نموده. محصولات و فراورده های تولیدی الیاس بتن تمامی استانداردهای کشور را دارا می باشد و این موضوع بااستفاده از دستگاه های اتوماتیک تولید و ساخت،دقت در فرآیند تولید محصول و مواد اولیه درجه یک محقق شده است.
گروه تولیدی صنعتی الیاس بتن با حجم تولید ۱۵۰-۲۰۰ متر مربع دیوار بتنی در ۶ تیپ مختلف دیوار پیش ساخته در روز گروه تولیدی صنعتی الیاس بتن اولین و بزرگترین تولید کننده دیوارهای پیش ساخته بتنی و نیوجرسی در استان سیستان و بلوچستان ،شهرستان زاهدان می باشد همین انگیزه به سازندگان ، معماران و همکاران این وعده را می دهیم که می توانند بدون هیچ دغدغه ای پروژه های عظیم خود را از گروه تولید صنعتی الیاس بتن تامین کنند.

تولیدات گروه الیاس بتن

۱-بتن آماده
۲-دیوار پیش ساخته بتنی
۳-قطعات بتنی
۴-جدول بتنی پرسی
۵-نیوجرسی
۶-باکس کالورت
۷-خانه های پیش ساخته سبک بتنی
۸-خاموت آماده مهندسی


لیست ماشین آلات و تجهیزات| الیاس بتن

برای دریافت مشاوره یا سفارش می توانید با شماره های درج شده با ما ارتباط برقرار کنید.


درباره مؤسسان الیاس بتن خراسان جنوبی

الیاس محمودی نیا
دفتر:زاهدان نبش امیرالمومنین ۳،مجتمع تجاری سپیده

کارخانه:زاهدان-شهرک صنعتی کامبوزیا، میدان کارآفرین
شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی، با تکیه بر اصول کلی و دیدگاه مدیران، خود را ملزم به پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتریانش، بر اساس اولویت های زیر می داند که: رعایت کلیه حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری، ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفی، رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی، قیمت گذاری منصفانه، انجام مشاوره های فنی و ارائه خدمات تخصصی علمی، اختصاص منابع مالی و توجه ویژه به امر تحقیق و توسعه به منظور دستیابی به فرمولوسیون های به روز و پُر بازده و تعامل و همکفری با منابع علمی و معتبر جهانی می تواند در طی سال های خدمت خود به شما مشتریان عزیز این راه را برایشان هموارتر کند.

مزیت های شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی

شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی با رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی و کسب رتبه بهترین تولید کننده داخلی، محصولات با کیفیت خود را تولید و عرضه بازار می کند.
برای دریافت بهترین مشاوره های تخصصی در زمینه محصولات می توانید با کارشناسان و تیم حرفه ای الیاس بتن خراسان جنوبی برقرار نموده و بهترین محصول را انتخاب نمایید.
در راستای ارتقای کیفیت، شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی، تولید و عرضه کننده انواع چسب، محصولات و افزودنی ها را با با بالاترین سطح کیفی و استاندارد جهانی ارائه می دهد.
در راستای ارتقای کیفیت، شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی، تولید و عرضه کننده انواع چسب، محصولات و افزودنی ها را با با بالاترین سطح کیفی و استاندارد جهانی ارائه می دهد.
شرکت الیاس بتن خراسان جنوبی، حقوق مصرف کنندگان را در راس برنامه های خود قرار داده است و همواره در جهت نیل به مشتری مداری حداکثری در حرکت می باشد.
این شرکت در راستای مشتری مداری و جلب رضایت روز افزون مشتریان، ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت را در راستای کار خود قرار داده است.
علاوه بر رعایت بالاترین سطح کیفی، رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی، عرضه محصولات با قیمت گذاری منصفانه به دلیل عرضه مستقیم، از جمله اهداف این مجموعه بوده و هست.